Teknik Servis

Teknik Servis

Sattığımız cihazların bakım ve onarım işlemleri işin uzmanı teknik elemanlarımız tarafından süratle yapılır ve bitirildiğinde aynı ivedilikle size kullanmanız için ulaştırılır çünki biliyoruzki; günümüzde zamanın önemi her geçen gün dahada artmaktadır.

İleri teknoloji cihazlardan en fazla verimin alınabilmesi için montaj hizmetininde ıyı verilmesive teknik elemanlar tarafından yapılması gerekmektedir

Aktarıcı ( röle ) istasyonları için uygun yer saptama , ölçüm yapma ve test etme gibi hizmetleri en verimli bir şekilde sizin için teknik elemanlarımız hakkıyla yerine getirmekten mutluluk duyacaklardır.

Satılan tüm cihazlara istisnasız fabikasyon hatalara karşı iki yıl garanti verilmektedir . ayrıca garanti süresi bitiminde istenirse bakım sözlesmeleri yapılabilmektedir

Sizin için alacagınız ürün önemli ise sistemi veya cihazı çalışır olarak inceleyiniz ve eger yeterli zamanınız varsa çalışacagınız firmanın işyerini, teknik donanımını, teknik ekibini yakından görünüz.

Firmayı ziyaret ediniz. Böyle yapmakla ileride üzülmessiniz. Sizin ziyaretiniz bizi memnun edecektir.

Teknik servisimiz T.C. Telekomünikasyon Kurumu tarafından verilen Telsiz Sistemleri Bakım - Onarım Yetki Belgesi' ne ve buna istinaden ön görülen her türlü donanıma sahiptir.