İade Şartları

Ürünüm hatalı, ne yapmalıyım? 

 

Marmara İletişim'de satılan tüm ürünler distribütör garantisi altındadır. Satın aldığınız ürünler kullanım süresi boyunca gerek malzeme ve işçilik gerekse montaj hatalarından dolayı deforme olursa, ürününüz garanti süresi içinde ücretsiz olarak yetkili servis tarafından tamir edilir. 

 

Ürün onarımı konusunda sorun yaşarsanız Marmara İletişim ile irtibata geçerek her türlü konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 

Sipariş verilen ürünlerin iptali ;

 

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 5. Maddesine göre, müşteri, “Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde geri iade edebilir. Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 7 gün içerisinde iade etme hakkına sahiptir.

 

Cayma hakkından faydalanabilmek için;

 

İadenin, satın alınan ürünün ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir. 

 

Ürünün kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin ya da Marmara İletişim bandının yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir. 

 

Haktan faydalanmak için, satın alınan ürüne herhangi bir zarar gelmemesi ve ürünün tekrar satılabilecek durumda olması gerekir. 

 

Müşteri, ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. 

 

Müşterinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda cayma hakkı kullanılamaz. 

 

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallarda cayma hakkı sözkonusu değildir.

Ürün Siparişi Aynı Gün İçinde kargoya verilmeden 0216 457 14 66 nolu telefondan iptal edilebilir.

 

 Kargo ücreti;

 

 

Cayma Hakkı kullanılarak iade edilen ürünler için kargo masrafı müşteriye aittir. Ürün değişimlerinde ve iadesinde kargo masrafı kesinlikle müşteriye aittir.