Garanti Şartları ve Koşulları

GARANTİ ŞARTLARI

 

  1. Cihazın kullanım klavuzundaki usullere aykırı kullanılması.
  2. Cihaza yetkili servisler dışında onarım vb. amaçlarla müdahele edilmesi ( cihazın üzerindeki servis güvenlik etiketlerinin zarar görmesi yetki dışı anlamını taşır.)
  3. Cihazın seri numaralarında kazıntı / silinti olması
  4. Satış tarihi yetkili elemanlarımız tarafından istenildiğinde fatura ruhsat gibi belgelerle kanıtlanabilmelidir.
  5. Fatura ve garanti belgesindeki seri numarası, cihaz üzerinde aynen bulunmalıdır. Ayrıca telsiz cihazı üzerindeki seri numarasının hafızaya yüklü elektronik seri numarası ile aynı olması gereklidir.
  6. Cihazın fiziksel darbe (düşürme, çarpma) ortamlar yada aşırı ısı farklarına maruz bırakılması.
  7. Garanti süresi malın fatura üzerindeki teslim tarihinden itibaren baslar ve suresi 2 yıldır
  8. Cihazın orijinal olmayan aksesuarların kullanımında şebeke ve araç voltajındaki düzensizliklerden dolayı hasar görmesi yada arızalanması. Yukarıda belirtilen koşullara uyulmadığı takdirde oluşabilecek arızalar. Garanti dışı sayılacağından servis, malzeme bedeli müşteriden tahsil edilir.

 

 

 

 

 

MARMARA İLETİŞİM TELSİZ VE TELSİZ HABERLEŞME SİSTEMLERİ
Telsiz ve Telsiz Haberleşme Sistemleri bünyesinde bulunan ürünlerin geniş açıklamalarla yer aldıgı sitemiz yayındadır.
marmara ilt ltd  Telsiz ve Telsiz Haberleşme Sistemleri, Tüm Telsiz Sistemlerinin teknik  servisi çözüm noktasıdır.

marmara ilt.ltd  Telsiz ve Telsiz Haberleşme Sistemlerinde, PMR Telsiz,lisanssız telsiz ,pmr446 telsiz seçeneklerinde geniş bir ürün portföyü vardır.

Laboratuarımızda  Haberleşme Sistemleri bünyesindeki teknik servisimiz gerçekçi ,hızlı ve uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

Kiralık Telsiz hizmetimiz hakkında bilgi almak için lütfen marmara  Telsiz ve Telsiz Haberleşme Sistemleri ile iletişim kurunuz.

Motorola Telsiz, lisanssız telsiz,air telsiz,ssb, Aselsan Telsiz, Kenwood Telsiz, Hyt Telsiz, Kirisun Telsiz, el telsizi,Amatör Telsiz,telsiz fiyatları,telsiz modelleri ve diğer tüm telsizler ile ilgili bilgi için Telsiz ile ilgili sitelerimizi ziyaret ediniz .